Personel gabinetu Mucha-Dent

Poznaj naszych specjalistów.

Lekarz stomatolog, Periodontolog

Małgorzata Mucha

dyplom lekarza stomatologa uzyskała na Akademii Medycznej w Łodzi w 1991r. Specjalistą w zakresie chirurgii stomatologicznej została już w roku 1994, a drugi stopień specjalizacji w zakresie periodontologii uzyskała w roku 1999. Pierwsza prywatna praktyka stomatologiczna pod nazwiskiem lek. stom. Małgorzaty Muchy została otwarta w Skrzyszowie w 1993r. i funkcjonuje do dnia dzisiejszego jako Filia Skrzyszów, o której więcej możecie się Państwo dowiedzieć w zakładce “Gabinet”.

Lekarz stomatolog

Aleksandra Faber ­- Gacoń

ukończyła kierunek lekarsko-­dentystyczny na Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w 2010r. Roczny staż podyplomowy ukończyła w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie. Pani Doktor Faber – ­Gacoń może poszczycić się również ukończeniem wielu prestiżowych kursów poszerzających horyzonty lekarza dentysty, a jej specjalizacją i zamiłowaniem jest protetyka oraz stomatologia estetyczna.

Higienistka stomatologiczna

Ewa Tryt

tytuł dyplomowanej higienistki stomatologicznej uzyskała w 1990 roku w Studium Medycznym w Krakowie. W roku 2008 ukończyła kurs pedagogiczny, a już w 2009 roku została wykładowcą na kierunku “Asystentka i higienistka stomatologiczna”. Od 2014 roku do chwili obecnej Pani magister prowadzi Gabinet Profilaktyki Stomatologicznej, dzięki któremu nasi pacjenci mogą zapobiegać, a nie leczyć!

Lekarz stomatolog

Grzegorz Mucha

kierunek lekarsko-dentystyczny ukończył na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbył w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie oraz w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Poznaniu. Stawiając na ciągły rozwój, jako lekarz dentysta, ukończył już kilka kursów z zakresu protetyki oraz implantologii. W gabinecie Pan doktor zajmuje się kompleksowym planowaniem leczenia pacjentów, wykonuje zabiegi chirurgiczne oraz implantologiczne.